Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Титаник железо и крв(Titanic blood and steel)

Дискусија во 'Канта' започната од strawberry06, 21 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. strawberry06

  strawberry06 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  494
  Пол:
  Женски
  Наскоро на Сител ќе даваат нова серија поврзана за легендарниот брод.Јас решив да ја гледам бидејќи мислам дека е добра. :D
   

  Прикачени фајлови:

 2. ohana

  ohana Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2013
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  268
  И оваа ли ќе биде сихронизирана на македонски? |(
   
 3. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.285
  Пол:
  Женски
 4. doutzen

  doutzen Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  158
  кога ја видов прв пат сио викам:
  само да не е турско :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.