1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тиштенје во левата града

Дискусија во 'Канта' започната од mackice, 15 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  Подолго време осечам како тиштенје во левата града,а кого пипкам ништо нема ве молам помош ако знае некој што мозе да биде , а ми е срав на доктор да одам кој знае што ќе ми рече
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  Што значи тоа тиштенје??? Може превод :$
   
 3. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  Болка али не она силно да боли,туку тишти-незно како да ви опишам внатршна незна болка некогаш осечам..
   
 4. Lisaa

  Lisaa Нов член

  Се зачлени на:
  18 септември 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  11
  :D Не ми е намера да се смеам, ама стварно што е тоа тиштенје ? Не разбрав ни од постов погоре, така да не можам да дадам совет :^) |(
   
 5. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  do tolku da ne razbiras ne veruav offffffff pustoo
   
 6. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  637
  најверојатно mackice мисли на тапа болка, не силна болка туку болка која има жариште но сеуште не предизвикала силни напади! Содветен збор за тој вид на болка не ми текнува, па кога јас чувстувам таква болка го користам терминот тапа болка! Можеби грешам ама... :$
  Во градите не сум почувствувала таква болка и не знам да дадам совет...кој знае нека повели! :)
   
 7. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  Да не силна болка,туку болка која има жариште тивка
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.