babylove овошни кашички

Ти си мој дом (Evim Sensin)

Дискусија во 'Филмови' започната од nikiiii, 27 ноември 2013.

 1. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  Штотуку го изгледав филмов, закон е стварно. Единствен филм кој ме натера да пуштам солза, прекрасен.
  едноставно неможам да ви го опишам...се работи за една девојка која конечно ја пронајдува среќата, љубовта на својот живот, но таа се разболува на еден навистина суров начин...само толку можам да ви кажам, останатото гледајте го.
  тука е филмот на 7 делови на јутјуб со српски превод, еве го првиот дел, потоа отсрана излегуваат редоследно и останатите 6 делови http://www.youtube.com/watch?v=SZoyYC4rHUM...
  стварно вреди да се изгледа филмов, најдобар засега. :inlove:
  [​IMG] ова се глевните личности во филмов.
  очекувам коментари откако ќе го изгледате :)
   
  На tina-63, LadyinBlack21 и Natali.3 им се допаѓа ова.
 2. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  4.953
  Допаѓања:
  40.182
  Пол:
  Женски
  Oваа женскава не е Неџла од „Кога Лисјата Паѓаат„ ? :?:
   
  На nikiiii му/ѝ се допаѓа ова.
 3. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  Да, таа ја игра главната улога. :)
   
  На Natali.3 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  4.953
  Допаѓања:
  40.182
  Пол:
  Женски
  АААААААА морам да го гледам филмов... :rofl:
   
 5. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  нема да зажалиш, верувај. :)
   
 6. LadyinBlack21

  LadyinBlack21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  1.322
  Пол:
  Женски
  Го имам гледано одамна...Убава но и тажна љубовна приказна...со многу тажен крај!!!!
   
  На nikiiii му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mila1111

  mila1111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  Mnogu dobar film
   
 8. Leo-nora

  Leo-nora Популарен член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  1.712
  Допаѓања:
  1.034
  Пол:
  Женски
  Ако може линк од првиот дел од линкот. Девојката погоре што има оставено не ми отвара :/ а баш се заинтресирав да го гледам
   
 9. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  2.079
  Допаѓања:
  13.773
  Пол:
  Женски
   
 10. Leo-nora

  Leo-nora Популарен член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  1.712
  Допаѓања:
  1.034
  Пол:
  Женски
  @minne992 Ti blagodaram :*
   
 11. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.630
  Допаѓања:
  14.572
  Пол:
  Женски
  леле го преплакав филмот, многу емотивен.
   
 12. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  4.049
  Допаѓања:
  46.505
  Пол:
  Женски
  Се истурив од плачење на филмов.
  Многу жален крај,премногу сурова судбина ја снајде Лејла :(
  Колку жално беше што умре на негови раце :( и навистина не изградија свој дом,но домот е таму каде што е срцето,тој ќе ја сака уште неа,иако е мртва,но на местото каде што требаше да градат куќа тој ја погреба неа :(

  Знам дека е само филм,ама многу емотивно доживеав се,смејте ми се,ми е гајле...
   
  На tina-63 му/ѝ се допаѓа ова.