babylove овошни кашички

Ти си..

Дискусија во 'Канта' започната од bad-cat8, 12 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  Има ваква тема во КАФЕ-МУАБЕТИ но во неа секој пишува за кого сака па така некој е напишан 10 пати а некој ич :!: инаку овде според аватарот ке треба да кажете како ја замислувате форумџиката НАД ВАС па така секој ке биде замислен и опишан :lol: се извинувам ако сметате дека е дупла но само сакав во играва да има некој ред :?: :angel:

  бришете ја ако сметате дека не треба да постои :lol:
   
 2. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.