Толкување на соништата

Дискусија во 'Канта' започната од huliganka, 19 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. huliganka

  huliganka Активен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Епа вака Феминки,барав тема со ова име или нешто слично,но единствено нешто што најдов беше нешто од далечна 2009 ..хахаха па ми светна да ја отворам оваа тема,мислам дека не ми е лоша идејава,да споделиме нешто ау бау бидејќи по соновнициве не може ништо конкретно да се најде за некој специфичен сон.
  *Бај д веј- ако имам нешто згрешено во врска со поставување на темата на лошо место,однапред извинете,не сум редовно активна и не сум добро обучена за форумов.

  Јас ја започннав темава и јас ќе си го започнам сонот.
  -
  Сонував како сум била со тој што го свиѓам (иначе тој учи во мое школо и е 1 година поголем од мене и не ме знае воопшто), детето е многу кул и откачен,па затоа и во сонот сум била многу среќна покрај него,се грижел многу за мене и се ни било супер. Единствено ми е страв дека многу луѓе зборат дека соновите се спротивност со реалноста..
  Ваше мислење-спротивност или не ?

  Поздрав Феминки :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.