1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Толкување на сонови

Дискусија во 'Канта' започната од Iva.T, 14 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Iva.T

  Iva.T Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2011
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  60
  хај феминкии.. :D
  барав и не најдов ваква тема.. а мислам дека е потребна, доколку не е, слободно во корпа.. :)
  па вака.. бараме некоја феминка што знае да толкува сонови, се надевам дека има таква :^) многу ќе ни биде од корист..
  слободно пишувајте ги вашите соништа, сигурна сум јас дека ќе се појави тука некоја толкувачка на сонови..
  :inlove: :*
   
  На nedelce му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.040
  Допаѓања:
  55.854
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.