1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тони Зен (Toni Zen)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од dragan4eDR, 1 декември 2010.

  1. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Тони Зен ми е баш ок тип.
    Сум го слушнала како рапува во живо, и можам да кажам дека е стабилен, не се заморува брзо за разлика од други wannabe раперчиња и има прекрасна боја на гласот.
    Онака ненападна, смирувачка, баш кул.
    Баш зен. :P

    Песните ми се премногу комерцијални, ама си има публика и обожаватели.
    Немам некој посебен фаворит, можеби меѓу поинтересните ми се Mi Casa Es Su Casa и Јас сум хип хоп.

    Огромно браво за тоа што прилично брзо се снајде, си направи паричка и кариера, колку што се може во македонски рамки.
    Ми изгледа фино и воспитано, и не сум го видела да избувне или да се иссељачи некаде.

    Имам една замерка, зошто не е сингл. :P
    Зашто мене лично ми е страшно секси, ми изгледа прекрасно.
     
    На Neytiri, dragan4eDR и wolf4e им се допаѓа ова.
  2. dragan4eDR

    dragan4eDR Популарен член

    Се зачлени на:
    13 ноември 2010
    Пораки:
    977
    Допаѓања:
    213
    Пол:
    Женски
  3. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.011
    Пол:
    Женски
    Порано воопшто не го перцепирав, го ставав во корпа за отпадоци заедно со слаткар итд.
    Но откако гледав вип преживеан, ми се допадна како се понашаше, и гордо збореше за македонија.
    Има и некоја добра песна, но никогаш не сум седнала да пуштам песна од него, ниту пак сум сменила радио или тв кога има негова песна.
     
  4. Beauty161

    Beauty161 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    316
    Допаѓања:
    134
    Пол:
    Женски
    Мораме сите да се согласиме дека додека не отиде во Survivor повеќето имаа лошо мислење за него. Дека е арогантен бла бла бла, но испадна сосема обратно од тоа што повеќето луѓе го мислеа за него.

    Во Survivor Македонија ја претстави во најдобро можно светло со тоа што стоеше цврсто на земја, не правеше лице на никој, си зборуваше македонски и беше меѓу физички најспремните натпреварувачи во цело шоу. Карактер има кој што би било добро секој да го има.

    За песните мислам дека баш му се добри, а секако на кој не му се допаѓаат да не слуша и да не плука по него затоа што ако по него плукаме па не знам што треба за другите уметници од нашата естрада да направиме.

    Затоа треба да го цениме, не е се во текстот што е во песната,тоа е само песна се гледа карактерот и душата на човекот . :!: :)

    И само да кажам дека сношти Тони Зен беше во Струмица во дискотека Пинда и секако најубав помин :rock: :clap: :D
     
    На dragan4eDR му/ѝ се допаѓа ова.
  5. crtanfilm

    crtanfilm Нов член

    Се зачлени на:
    28 април 2012
    Пораки:
    581
    Допаѓања:
    79
  6. VIN.diesel

    VIN.diesel Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 март 2013
    Пораки:
    254
    Допаѓања:
    420
  7. tinka-mace

    tinka-mace Популарен член

    Се зачлени на:
    5 мај 2013
    Пораки:
    3.451
    Допаѓања:
    16.463

    Потполно се согласувам со се! :) ;)
     
  8. carver91

    carver91 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 февруари 2016
    Пораки:
    316
    Допаѓања:
    206
    Пол:
    Женски