Топ за новогодишната ноќ

Дискусија во 'Канта' започната од izgubena1, 1 декември 2013.

 1. izgubena1

  izgubena1 Нов член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ајде да коментираме за она што ке биде хит на најлудата новогодишна ноќ, во што ке блеснете на новогодишната ноќ?Што ќе биде тотален in а што out?
   
 2. K-pozitiv

  K-pozitiv Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  142
  па јас ке носам доброто чуено црно фустанче..како за сите пригоди не би било никаков промаршок и сега :)
  мислам дека баш ке бидат ин крзнените бунди баш буричкајки најфов една од мајками кога била тинејџерка но добро зачувана. како мече сум во неа :lol:
  како што иди времњво се навраќаат и старите стилови чинам.
  на нозе ниски чизмички и како додаток само обетки.
  малку женственост, сексапилност а и едноставност во едно.
   
 3. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.469
  Допаѓања:
  3.769
  Пол:
  Женски