1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Топ листа Надреалиста

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од figgiMK, 9 февруари 2011.

 1. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  Девојки дали ја паметите ТЛН (Топ листа Надреалиста)???
  http://i41.tinypic.com/sylcmb.jpg
  :lol: :lol:
  Денеска гледам има пост за серијава на Он Нет ( http://www.on.net.mk/default-MK.asp?Ite ... 31FE232674 ) па сакав да прашам дали некоја од Вас може има некоја информација каде може да се најдат сите епизоди од неа....
  Мене Ѓура ( Ѓурина кухиња ) ми беше омилен лик 8) :rofl:
  Некој омилен лик Ваш? или некоја епизода која Ви останала во сечавање???
  :?: