1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Топ песни на месецот

Дискусија во 'Канта' започната од RockNroLLGirL, 25 март 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.577
  Допаѓања:
  5.706
  Пол:
  Женски
  Насловот кажува се, кој ви се песни што ги слушавте многу и ви го одбележаа месецов :)
   
 2. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.092
  Листава:

  И дел од песните:   
  На DesertGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.117
  Допаѓања:
  76.370
  Пол:
  Женски
 4. synonym

  synonym Активен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2014
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  84


   
  На Jordanovska-K му/ѝ се допаѓа ова.
 5. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.577
  Допаѓања:
  5.706
  Пол:
  Женски
 6. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.792
  Допаѓања:
  46.392
  Sia - Alive
  Lana Del Rey - MTWBT
  The Weeknd - The Hills
  Rachel Platten - Fight Song
  Tori Kelly - Should've Been Us
   
 7. selalas

  selalas Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Selena Gomez- Same old love,good for you,hands to myself
  Justin Bieber - Love yoursalf,sorry,nothing like us
  Adel-Hello
  Cameron Dallas-she bad
  Shawn Mendes - stitches,aftertaste
   
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.117
  Допаѓања:
  76.370
  Пол:
  Женски
 9. flavor

  flavor Активен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  235
 10. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.792
  Допаѓања:
  46.392
  Sia-Move Your Body
  Major Lazer-Be Together
  Major Lazer-Light It Up
  Coldplay-Hymn For The Weekend
  Jonas Blue-Fast Car
   
 11. blueberry93

  blueberry93 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.660
  Допаѓања:
  4.474
   
  На BoneMachine и Priroden им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.