1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Топ 10 форумџии

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Offspring, 27 август 2010.

  1. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.011
    Пол:
    Женски
    Не ставам бројки за да не испадне првата пишана подобра од 10тата
    п.с. 10 е мала бројка :?: барем уште 10......ај друг пат другите ќе ги набројам

    -RainBow
    -drugarka
    -MeU
    -IvanaMkd
    -girl.23
    -marama
    -crazyinlove19
    -Hipster
    -antonina
    -Gordana10
     
    На Hipster, marama, antonina и 4 други им се допаѓа ова.
  2. Princess.S

    Princess.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јули 2011
    Пораки:
    763
    Допаѓања:
    652
    Сите тука зачленети ми сте блиска фамилија. :D :hug:
    би ги издвоила еве:
    -љубам - малце морбидно може звучи, но многу ја сакам. пример ми е за уметничка душа и љубоВ во едно издание.
    -теодора - ја забележав поради интелектот и сеуште стои како ептен драга во моето феминско срценце. :D
    -сноу квин - многу е интересна и позитивна.
    -лилит - затоа што е оригинална, индивидуалец и борбена девојка. :D
    -дузи - поради позитивноста и смислата за хумор.
    -трендафилка - ја имам споменато и претходно. затоа што е вистински трендафил, преубав за гледање, ама знае да боцка. *и има преубави очи.
    -росонерка - затоа што се издвојува од толпата и мислам дека засекогаш ќе и го паметам аватарот и потписот.
    -оффи - баш ми беше срцка и ми недостасуваат нејзините мислења. :(
    -вајлд - затоа што мило ми е што некој млад има толку зрели мислења.
    -еленнаа - мила е, фина и интересна и креативна.
    -јипман - јако е детево, сакале или не. секогаш има толку интересни мислења.
    ве има многу: анат, боависта, рејнбоу, woлфче, линн1, сефора, ФБИ, шана, анабела, пирамитка, потерхолик, рокафелла итнитнитнитн....
     
    На Yipman2, BoaVista, Elennaa и 7 други им се допаѓа ова.
  3. sweetgirz

    sweetgirz Активен член

    Се зачлени на:
    11 ноември 2011
    Пораки:
    64
    Допаѓања:
    5
    iako ne ve znamm mn mn site ste mi supperr :D ve pozznuvam
     
  4. JoxyTheFreak

    JoxyTheFreak Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јуни 2011
    Пораки:
    833
    Допаѓања:
    5.566
    Saya - Девојкава ме убеди дека паметна и убава одат заедно. И има смртно добар сарказам.
    ljubam - Затоа што е прекрасна мајка,пријателка и жена.
    danichap - Многу фина и коректна форумџика. Ми делува многу амбициозно!
    Lilit - Има нешто дрско во неа што многу ми се допага...
    Trendafilka - Имаме многу заедничко. Мразиме исти работи и сакаме исти работи! :rofl:
    Marilyn-Monroe - Женава ме има убиено од смеа еднаш. Башка и ме смее со секој 3 пост.
    Shelea - Жената со најуметничката аура која остава впечаток дека ужива во животот и знае како да живее! :)
    Wild-Child - За своите години е проклето паметна и реална!!!
    Phyramide - Си имам кажано многу пати. Многу интелигентно суштество со кое уживам да праам муабет на нивоУ! :D
    Theodora - Отсекогаш ме фасцинирале нејзините долги убави постови во кои можеш да прочиташ многу поучни работи. И респект за тоа што е многу реална и сака да помага.
     
    На Lilit, Marilyn-Monroe, danichap и 4 други им се допаѓа ова.
  5. CIA

    CIA Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2011
    Пораки:
    1.525
    Допаѓања:
    3.029
    Пирамида-едноставно обожавам да ја читам.Посебно нејзините мислења во Сдк,се согласувам и се пронаоѓам во дел од нив.А и плус и двете сме водолии (и мислам дека ние водолиите сме невидени перверзњаци :tmi: ) :wasntme:
    Јипи-Он ако не ме насмее,тогаш незнам кој.И него истотака обожавам да го читам,и треба малце да ни бидеш поактивен у другите категории,а не само во Спорт и Форумски игри :!:
    Дузи-За нејзе мислам дека имам кажано во друга тема,обожавам луѓе со голема смисла за хумор,а она е една од нив :*
    Љубам-Многу е мудра,паметна и од секој нејзин пост може да се научи нешто.
    Хипстер-Може со неа не се согласуваме за некои работи (како тоа што она е расист,а јас ги обожавам црнците и црнкињите :tmi: :D ) ама дефинитивно е една од форумџиките кои обожавам да ги читам во Сдк.
    Трендафилка-И она исто така знае да ме насмее и за повеќето работи се согласувам со неа (посебно ми е интересна кога ќе почне да зборува за секс) :D

    Има уште неколку кои што скоро секогаш ги читам како што се:Марама,Лилит,Мерлинка,Дивајн,Шелеа,Ади,Теодора...
    Ах ете и лудото ја заборавив,сигурно имам заборавено и други форумџики,ќе се надополнам следен пат :)
     
    На Lilit, Marilyn-Monroe, Yipman2 и 7 други им се допаѓа ова.
  6. BlackSwan5

    BlackSwan5 Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2011
    Пораки:
    2.765
    Допаѓања:
    3.558
    Хипстер - Откачена, интересна, упадлива ми беше уште откога почна поактивно да пишува на форумот. Едноставно уникатна е, тоа што е филмски манијак и е како енциклопедија за серии и филмови уште еден плус :) .

    Боависта - Боа не ја перципирам само поради веќе познатата причина туку општо вака мислам дека е исклучително паметна особа, не пишува безвезе. Секогаш има нешто паметно да каже иако во последно време не се активира многу во другите теми. За фудбал е експерт, дури и нашиве коментатори може да ги замени слободно :D .

    Каша - Директна, понекогаш малку дрска а сепак фина. Штознам, кога ја приметив на форумот ми изгледаше како да трола само ама после кога почнав да ја читам сватив дека уствари се работи за екстра паметна женска. Нема некој нејзин пост да не ми задржал вниманието ама најмногу ми се допаѓа што и ако е сама против сите го брани својот став и не отстапува од него :up: .

    МисРичи - Онака, мило створење. Постовите во СДК и ги обожавам, исклучително зрело и паметно размислува.

    ЛилБејби - И она ми е нешто слично како Хипстер, и го обожавам стилот на пишување. Кога ќе почне нешто сликовито да објаснува ме пресмејува. А и се согласуваме во повеќе работи, заеднички теми колку сакаш.

    Јипмен - Каде без Јипи :D. Озбилно, јас сум видела луѓе со смисла за хумор ама она неговото е веќе нешто невидено :rofl: .

    Спаркс - Исто така многу интелегентни постови, има познавање од повеќе области. Штета што не пишува толку многу, дефинитивно вредат да се читат нејзините мислење било каде.
    И за крај Пеликуна, Старбакс, Смајли - Не знам некако ми се мили девојки.

    Сигурно сум заборавила некој ама тоа е...
     
    На LilBaby, Smilly, Sparks и 5 други им се допаѓа ова.
  7. Sara123

    Sara123 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 мај 2011
    Пораки:
    3.279
    Допаѓања:
    2.305
    Пол:
    Женски
    Пирамид,Хипица,Марама,Марчеса,Гордана10,Лилит,Рејмбоу,Сноу-Квин,Јипман,МистерКупер,Дузи,Трендафилка,Љубам,Ким...Лудото19
    Сите сте посебни на свој начин. :)

    Сите ве сакам. :* Без вас форумов би бил НЕкомплетен.
     
    На ludoto19, Lilit, Yipman2 и 4 други им се допаѓа ова.
  8. SarahTayMomsen

    SarahTayMomsen Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јули 2011
    Пораки:
    959
    Допаѓања:
    650
    Hipica, anabel-a, BoaVista, Lepaa, Trendafilka, Marama, Lilit, Shelea, ljubam, Wild-Child. Омилени ми се :)
     
    На BoaVista, Lepaaa, Lilit и 3 други им се допаѓа ова.
  9. Cacy

    Cacy Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2010
    Пораки:
    2.244
    Допаѓања:
    1.546
    -Gordana10 секогаш се замислувам,кога ќе прочитам некое нејзино мислење.Толку и се на место постовите :!:
    -Лилит освен мислењата во СДК по кои ми е доста впечатлива,оној пилингот за тело сеуште го употребувам :D
    -Марама со своите аутфити :)
    -Жапче секогаш тука за сите,многу оптимистична :)
    -Љубам со своите фотографии и емотивни постови ;)
    -Јипмен страшен смисол за хумор има,секогаш знае да ме насмее со некое мислење :D
    -Елена ми е многу интересна со мислењата во Последната глупост
    -Серафима секогаш е тука за сите :*
    -Хипица,Вајлд,Теди Мечето,Офи(одамна ја нема),Мерлин Монро,Пирамитка,Кенди,Блонд,Ариел...многу ве има :D :*

    Иако има многу форумџики кои не се на форумот,а многу фалат :?:
     
    На zhap4e, Lilit, Gordana10 и 5 други им се допаѓа ова.
  10. rici.aaaaa

    rici.aaaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2012
    Пораки:
    1.240
    Допаѓања:
    3.403
    Gordana10 [​IMG]
    Snou Qwuen
    Sexy bejbe
    Glosy-Grls
    Pamelce
    Tea4e
    Lux
    Julie77
    Alesii
    Palestinec
    Ова се мои Топ 10 Форумџии
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
    На Snow-Queen, Glossy-girl, pamelche и 3 други им се допаѓа ова.
  11. dunika

    dunika Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 март 2012
    Пораки:
    3.665
    Допаѓања:
    91.196
    Пол:
    Женски
    хмммм..прво ми текнува на лилит-безобразно интелигентно дрска девојка,и ја обожувам дозата на иронија,и јас сум малце таква затоа,дури и фацата и ја замислувам :rofl: ,и последниов период насабајле прво сдк отварам и си го започнувам денот со неа :hai: лилит-че!

    послееееее ми паѓаат на памет анет и славица999 како грижливи и посветени мајки, сопруги, и форумџики!

    љубам и шила ме топат...

    россоњерка ми е фешн девојка!

    вајлд чајлд не знам колку е дете и диво ама е многу мудро!браво

    сноу квин-домакинче дете ;) ваљда е пред мажење,во тие теми ја читам,прости ако грешам!


    серафима-ме успокојува како да сум била цел ден на бигорски! :angel:

    поздрав до сите на форумов и продолжете да ми ги боите деновите и ширите видиците!
     
    На slavica999, Annath, Serafima и 3 други им се допаѓа ова.
  12. gingerchild

    gingerchild Популарен член

    Се зачлени на:
    19 август 2011
    Пораки:
    1.495
    Допаѓања:
    4.992
    Пол:
    Женски
    Ќе бидам кратка и јасна. :D

    Дузи, Анабела, Лена, Вајлд, Илипили, Памелче, Калиопе, Cinderella5, Johnny (иако не е многу активен ми остава впечаток секогаш со мислењата), и... Дузи уште еднаш. 8) :rofl:
     
    На calliope, Doozy, L-enna и 4 други им се допаѓа ова.
  13. dunika

    dunika Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 март 2012
    Пораки:
    3.665
    Допаѓања:
    91.196
    Пол:
    Женски
    барам прошка од ТРЕНДАФИЛКА(како ли можев да те заборавам)10000 пати извини..и калиопе и анабела :*
     
    На Trendafilka и anabel-a им се допаѓа ова.
  14. anamariia.x3

    anamariia.x3 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 февруари 2011
    Пораки:
    578
    Допаѓања:
    856
    Сега за сега ми се Лепа,Марама,Сефора,Есперанса,Мерлин Монро,Рејнбоу,Смајли,Трендафилка,Лукс,Љубам и АнаКаренина.За понатаму ќе видиме :wasntme:
     
    На Trendafilka, marama, Marilyn-Monroe и 2 други им се допаѓа ова.
  15. manja666

    manja666 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 септември 2011
    Пораки:
    1.144
    Допаѓања:
    17.998
    Трендафилка
    Дузи
    Кравче
    АнаКаренина
    АнушкаНестле
    Лепа
    Анабела
    Лудото
    Еленаа
    Илипили
     
    На Elennaa, Doozy, Lepaaa и 6 други им се допаѓа ова.
  16. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Да се корегирам и дополнам, години подоцна. :D
    Лилит е ултра паметно створење, храбра и бескомпромисна. Кога се замислувам женска супер-херој, сакам да сум Лилит.
    Шилеа остана сè што наведов претходно, и повеќе од тоа. Има доза романтика и хедонизам која циркулира низ неа со струјно коло водено од женски оган и сексапил.
    Саканата и насмеана жена - е најубава. :)

    3. Тедибер. Моето мече е нежна, мекана, бушава играчка. Има најчиста душа и најцрни оки. :wasntme: Треп, треп. Мендо е :sun: и заслужува само Љубов.

    4. Дузи. Дузи е оптимизмот, перпетум мобиле на свежите идеи, разумната амбиција и добра личност. СВе у еден пакет. Браво Дузи, те сакам жено.

    5. Лудото. Ме смее и кога ми е најтешко. Похрабра е одошто мисли. Невидено е шармантна луѓе, се колнам! :D

    6. АнушкаНестле. Ането ми е мелем и огледало. Прекрасна е, не постои друг збор.

    7. Луничка. Те гушкам. Ти посакувам сè што посакуваш да ти се исполни наскоро. Заслужуваш само убави работи. Кога те читам, имам чувство дека си прекрасна мајка и одлична другарка, нежна и пожртвувана, мила и мека како памук. Ти си жено она од кое се направени соништата.

    ...
     
    На Lilit, Shelea, Doozy и 6 други им се допаѓа ова.
  17. vitomir

    vitomir Нов член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2011
    Пораки:
    2.095
    Допаѓања:
    3.628
    Илузионост
    Аноук
    Дангел
    Антонела
    Трендафилка
    Љубам
    Теодора
    Абеја
    Илипили
    Лилит
     
    На Abeja, Trendafilka, Anouk и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  18. Lovy1

    Lovy1 Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2013
    Пораки:
    1.094
    Допаѓања:
    821
    Пол:
    Женски
    Лилит
    Трендафилка
    Витомир
    АнаКаренина
    Хмен
    Dog-Lover
    Есперанса
    Snow-Queen
    Hipica
    Јипмен

    Овие ми оставиле добар впечаток :D
    И многу останати, ама многу не ги знаам сеуште корисниците..
    Сепак со тек на време се надевам дека ќе ве запознаам :D
     
    На Snow-Queen, vitomir, AnaKarenina и 3 други им се допаѓа ова.
  19. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    Serafima - Секогаш знае да те ислуша и даде добар совет, вистински пријател, жена полна со разбирање Вера и љубов :hug:

    Ketrin.Moon - Неверојатно е тоа колку сме слични, слични животни приказни, мило ми е што ја запознав.

    Trendafilka - забавна, отворена, комуникативна, мила и пред се одлична колумнистка само продолжи така Трендафилче :up:

    Anabel-a, Мarama, Rose96 - Модни цури, кои ни го красат форумов :D

    Teddybear - Силна и храбра девојка полна со љубов и оптимизам, сакам да ја читам и многу пати се пронаоѓам во нејзините постови.

    Slavica999, Miora, Lunicka, Annath - грижливи мајки, полни со искуство и совети.

    Snow-Queen, Аnastasijaki, Ilipili - идните невести и мајки.
     
    На marama, teddybear, slavica999 и 5 други им се допаѓа ова.
  20. Dog-lover

    Dog-lover Популарен член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2013
    Пораки:
    1.510
    Допаѓања:
    3.743
    Пол:
    Женски
    Ketrin.Moon
    m2m2m2
    Lella Dala и кала21
    Lovy1- баш ти читав мислења и сватив дека многу си личиме :D
    Trendafilka
    Elenna и ludoto19
    ocila Flower27 и Moonstone17
    Snow-Queen
    Yipiman
    RainBow

    :* :*
     
    На Yipman2, Snow-Queen, ocila и 7 други им се допаѓа ова.