1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Топ 10 форумџики

Дискусија во 'Канта' започната од smiley-32, 20 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Дознав дека темава е дупла па го редактирав мислењето :lol:
   
 2. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.275
  Дупла е ;)
   
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.306
  Допаѓања:
  194.702
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема. Девојче, имаш горе десно опција за пребарување, прво искористи ја, а после мисли дали темата е дупла или не.
   
 4. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Пребарав ,не ја најдовв ,но сепак фала
  се надевам наскоро ке биде заклучена и фрлена во канта :rofl: :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.