1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Торбици/ранци за лаптопи

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ванилала, 18 септември 2017.

 1. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  5.231
  Пол:
  Женски
  Од каде си имате купено торбица за вашиот лаптоп? :) Дали сте задоволни од квалитетот? Каде може да се најдат најевтино? :?:
   
 2. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.681
  Пол:
  Женски
  Јас имам купено торбица од AMC и сум задоволна, ми се погоди квалитетна.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.