1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Торта на спратови

Дискусија во 'Рецепти' започната од Hoj, 8 декември 2016.

 1. Hoj

  Hoj Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2016
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  Здраво женски сакам да направам торта на 3 спрата,со купечки пандишпан..никогаш не сум направила..дајте ми идеа