1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тостерки

Дискусија во 'Канта' започната од Bitter-Sweet, 17 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.831
  Допаѓања:
  67.939
  Пол:
  Женски
  Ваква тема не најдов, ако сепак имало а сум ја промашила, посочете ми.
  Барам рецепт за тостерки, некој проверен и добар. На интернет има многу, но два од нив се испробани и не сум задоволна. Го сакам традиционалниот рецепт од нашите баби. :) Но и да имате нешто поинакво се прифаќа, само да е добро.

  [​IMG]
   
 2. s.T.e.F.i

  s.T.e.F.i Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2011
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  2.689
  Пол:
  Женски
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.831
  Допаѓања:
  67.939
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.