1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трагични мислења

Дискусија во 'Канта' започната од LilBaby, 30 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  Ги има премногу, повеќе се од смешните и се косат со нив во таа тема.
  Изволте да ги споделиме најтрагичните мислења на форумов.

  :hai:

  Еве едно најсвежо, се повикува Богот, мајсторот за оргазми.

   
  На Ordinary му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  59.971
  :tmi:
  Многу ми е мило што имаме таква чест да бидеме информирани и за Хламидијата и за ова. :|
   
  На Bender Rodriguez, Ordinary, Bozica1980 и 5 други им се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  65.905
  Пол:
  Женски
  Имаше порано една ваква тема која заврши многу трагично и доведе до препукување и исмевање на членовите, така што не е пожелно тоа да се повтори. :)
   
  На Summerlover, Dust и rose60 им се допаѓа ова.
 4. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.558
  Ради поштовање према хари кришна, може човек и главата да си ја избричи и 3 пати да се прекрсти и 5 пати да клања де.
   
  На SnowWhite8, Ordinary и rose60 им се допаѓа ова.
 5. rose60

  rose60 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2015
  Пораки:
  923
  Допаѓања:
  2.753
  Пол:
  Женски
  Ама слатко се насмеав немам против за никоjа вера но коментарот ти е интересен :P
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.188
  Пол:
  Женски
  Zoshto mozham da ostavam komentar na temava koga e vo Kanta?
   
 7. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.596
  Допаѓања:
  171.604
  Пол:
  Женски
  Затоа што е само кантосана а не и заклучена:D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.