1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Траен маникир

Дискусија во 'Тело' започната од Cvetetto, 22 март 2014.

 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Дали имате пробано ваков маникир?
  Колку ви траел? -На мојата професорка 1 месец. :)

  Дали сте задоволни?
  Предности и недостатоци на маникиров.
  Каде го направивте,ако го имате направено?
  И која му е цената?И каде го направивте?

  Инаку на прв поглед нема разлика со оној домашниот маникир!
  Поставувајте и слики од вашите трајни маникири :) .
  И како се прави маникиров..дали има стружење на ноктите,печење на лакот и сл?
  Не најдов слична тема со моето пребарување,но доколку има Кната!
   

  Прикачени фајлови:

  • 29-101-large.jpg
   29-101-large.jpg
   Големина на фајлот:
   13,3 KB
   Прегледи:
   159
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.357
  Допаѓања:
  5.836
  мислам дека нема потреба од ваква тема.. ;)
  (без лутење)