1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трамболина

Дискусија во 'Дете' започната од AngIv, 27 април 2020.

 1. AngIv

  AngIv Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  819
  Допаѓања:
  8.790
  Здраво. Во план сме да земаме трамболина за детето,па ме интерисираат ваши искуства. На што да се внимава при изборот,која големина е нај океј,и колку вашите деца ја користеа?
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  21.254
  Допаѓања:
  189.143
  Пол:
  Женски
  Колкаво е детето?
  Си прашала ортопед дали може?
   
 3. AngIv

  AngIv Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  819
  Допаѓања:
  8.790
  Побарав да споделите искуства од трамболина од која што сте задоволни/незадоволни,од каде е купена,..? Ке ве замолам да се воздржете од подпршања од типот дали сум прашала ортопед дали може.
   
  На Trxmx, redhead, Mantub и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  21.254
  Допаѓања:
  189.143
  Пол:
  Женски
 5. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  19.419
  Абе, кога сум веќе тука..

  Колку чинат трамболините за возрасни со повисока резистентност? За мене прашувам, не за дете. Сакам трамболина.
   
  На Scott Weiland и Sejfullai им се допаѓа ова.
 6. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  15.723
  Допаѓања:
  202.501
  Пол:
  Женски
  од 12 па нагоре
   
  На Nigredo Odor му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.914
  Допаѓања:
  41.744
  Баш од скоро гледав, две метри 10 илјади беше.
   
  На Nigredo Odor му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Chanell*

  Chanell* Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  4.118
  Допаѓања:
  31.310
  Пол:
  Женски
  9CDC6068-C5C8-4977-B6E9-1AD5A8260FCC.jpeg
  Ја има ли некој?
  Многу ефтина ми се виде,истава на друго место 6000 вчера ја гледав.
  Сакам да ја нарачам, ако ја имате споделете некој коментар дали е океј.