1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Транс

Дискусија во 'Канта' започната од Loollaa1, 25 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Loollaa1

  Loollaa1 Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2017
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  202
  Пол:
  Женски
  Што мислите за трансот?
   
 2. Carmennnnnn

  Carmennnnnn Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2017
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  Големо благодарение до тебе Loollaa:* конечно се создаде тема за вид на музика шо е одбегнувана и не толку честа кајнас дури и забранета:|Ајде мислења ве молам ме интересира.
   
  На Lolo5, elimkd и Loollaa1 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.