Требаше/не требаше... Се каете ли за нешто?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од beautiful87, 20 септември 2010.

 1. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.380
  хихи, не се случи тоа! :lol: :wasntme:
  Оу јее...!! 8)
   
 2. Margaux

  Margaux Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  33
  Требаше малку порано да се свестам и да почнам да штедам... :@
   
 3. peperutka20

  peperutka20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2011
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  87
  Да не требаше да се запишам на факултет во странство :@ Се каам многу за тоа... Ех кога би можела да го вратам времето!
   
 4. Princess.S

  Princess.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  651
  Noup. За ништо не се каам. :) Научив нешто од грешките.
   
 5. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.224
  Допаѓања:
  792
  Требаше барем малку да не се зафркавав со него. а нетребаше да ја послушам тетка ми :devil:
   
 6. sonce777

  sonce777 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  459
  Допаѓања:
  258
  Пол:
  Женски
  Требаше на 25-Ноември да отидам на свадба да не терам инат.
  Не требаше да се задолжувам од оваа плата за ако сакам да имам некој денар.
   
 7. mKdevojce

  mKdevojce Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  1.969
  Обично никогаш не се каам за ништо... едниствено нешто за кое се каам е затоа што не се запишав на медицина.
   
 8. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.704
  Па кога ќе размислам подобро, за ништо не се каам. Затоа што во тој момент сум го направила тоа што сум го сакала. И сепак тоа е некакво искуство, лекција плус за понатаму. ;)
   
  На soco му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Smileeee

  Smileeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  75
  Па се каам за неколку работи...ама битно научив нешто од грешките!
   
 10. tweety26

  tweety26 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  2.275
  Пол:
  Женски
  да за некои грешки навистина се каам а за некои случки изгледам како да се каам а не мора да значи
   
 11. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.008
  Пол:
  Женски
  Не требаше да се изнајадам во десет саат :rofl:
   
 12. Shana

  Shana Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  1.490
  Не дека се каам нешто посебно освен за првото, ама ете да можам следниве работи со сигурност би ги променила:
  - Требаше да разговарам повеке со моите родители
  - Требаше да го оставам бившиот порано
  - Требаше да го слушам умот а не срцето кога се запишував на факултет
   
 13. ViktorijaMari

  ViktorijaMari Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  464
  Допаѓања:
  158
  сега за сега за ништо не се каам...сигурно сум имала добра причина чим тогаш тој пат сум го одбрала
   
  На pajaceto му/ѝ се допаѓа ова.
 14. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  316
  да кажам најискрено, се каам секад коа му попштам и простувам на дечкоми,а он коа ке ме напња опет,е онда највише се каам :x
   
 15. sanjalica

  sanjalica Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  569
  Да, секое сабајле - требаше да си легнам порано! :| |-)
   
 16. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  5.140
  Не требаше да јадам сега :|
   
  На MacaLove му/ѝ се допаѓа ова.
 17. suGarBaby

  suGarBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  109
  Се каам многу кога ќе навредам, повредам некој со било каква постапка поготово кога не ми е тоа намерата! :worried:
  И се каам што бев премногу добра со луѓе што воопшто не го заслужиле тоа!
   
 18. Blabla16

  Blabla16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  370
  Допаѓања:
  149
  Пол:
  Женски
  Не требаше да останам до 4 наутро на фемина ;)
   
 19. s.t.e.f.a.n.j.a

  s.t.e.f.a.n.j.a Нов член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  365
  Допаѓања:
  51
  не постои човек кој не згрешил и не се каел за нешто
   
 20. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.487
  Ех, за колку работи се каам само.
  Многу пати знам да избрзам и после да си кубам коси за тоа. :tmi:

  Избувлива сум во многу ситуации, јазикот ми е побрз од умот, и кажувам работи што не би требало да ги кажам.. После тоа кога ќе размислам ... ;(

  И плус се каам како форумов не го открив порано :lol: , никогаш не ми текнало да кликнам на ФОРУМ додека сум била на Фемина да разгледам нешто.

  Значи воглавно се каам за мноооогу, многу работи. :x