1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тренд Ас кавитации

Дискусија во 'Канта' започната од antoaneta19, 2 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. antoaneta19

  antoaneta19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Сакам да одам во Тренд Ас имаат одлична понуда и ефтина ама дали има некој кој бил и дали е задоволен ? Или било каде дали имамо одено на кавитација 8)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.