1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тренерки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од aNy-to, 22 јули 2010.

 1. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  393
  Колку практикувате да носите тренерки и од каков материјал?
   

  Прикачени фајлови:

  • ml7050586284r673700.jpg
   ml7050586284r673700.jpg
   Големина на фајлот:
   15 KB
   Прегледи:
   3.308
  • t.jpg
   t.jpg
   Големина на фајлот:
   30 KB
   Прегледи:
   3.306
  • trenerki.jpg
   trenerki.jpg
   Големина на фајлот:
   42,8 KB
   Прегледи:
   3.306
  • v270147w243rgb0.jpg
   v270147w243rgb0.jpg
   Големина на фајлот:
   32,5 KB
   Прегледи:
   3.306
  • bg1yvqmp0.jpg
   bg1yvqmp0.jpg
   Големина на фајлот:
   22,8 KB
   Прегледи:
   3.307
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Тренерки, носам само по дома или на тренинг, можеби и некогаш за шетање во природа, трчање.
  Материјалот, само да не биде кадифе, барем мислам дека така се викаше.
  [​IMG]
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Тренерки обожавам и купувам памучни за да ми бидат удобни и пријатни за носење.
  Само мразам кога ми се прават цели со топчиња!
  Имам едни црни од Пума и не би ги менувала за ништо!
  [​IMG]
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]- На ова мислев кога спомнав ‘‘кадифе‘‘ погоре.
  [​IMG]
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
 7. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  :inlove:

  Ангелче зошто не сакаш кадифе? :^) Јас обожавам да носам кадифени тренерки во зима, се чувствувам толку пријатно и топло.
  А инаку имам секакви- летни, кратки, кадифени, поспортски ама обично ги носам по дома или ако одам некаде надвор од градов во природа. Ретко носам тренерки низ град, иако новиве модели се ептен убави што би се рекло не личат на тренерки.
   
 8. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.544
  најкомотно ми е во тренерки , а со оглед на тоа дека сум спортист често носам ...ги обожавам адидас , најк и пума ;)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Struma55, senza.parole и Strumfeta93 им се допаѓа ова.
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
 10. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.321
  Допаѓања:
  5.836
  Зимно време не ги соблекувам од мене.Имам едни сини дебели се и цело време си ги носам.Нормално кога се перат нешто друго :D

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] Иначе и јас кадифени неможам да носам,се ежам од тоа кадифето. :lol:
  [​IMG]
   
 11. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.544
 12. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
 13. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Jaс имам скроз исти вакви, иста боја, модел, се е исто. :) Обожавам тренерки, имам повеќе бои, иако омилени ми се црните. :D
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 14. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.321
  Допаѓања:
  5.836
 15. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  Најудобно се чувствувам кога носам тренерки. Не знам како се вика материјалот, но да не е кадифе и да не се прават топчиња.
   
 16. xxAngelxx

  xxAngelxx Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  967
  Пол:
  Женски
  Ve molam kazete mi kade mozma da najdam adidas trenerki za dve godisni deca cekam odgovor sto pobrzo??? tnx
   
 17. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  е овиа ми се нај нај нај....ТОП!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :inlove:
   
 18. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Викторија Сикрет се ;)
   
 19. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  затоа ми се убави изгледа.... :!:
   
 20. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645