1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трета смена на форумот

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 4 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  70
  Па форумџики кажете како ви поминува,дали ви е досадно или најмногу ви одговара.. :D :D ја уживам трета смена -раат божји.. :D :D
   
  На glisa и vickyy90 им се допаѓа ова.
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Аууууу само што зборувавме за нашите дежурства на чет! :lol:
  Ја обожавам трета смена,најслатка ми е :lol: :lol:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 3. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  ооо ми ту, само што во последно време не пишувам многу, ме мрзи :| :$ ама обавезнo сум тука трета смена :lol:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  колешки мене сеа ми почнува смена мислам сеа едно кафе и дежураме!!! :lol:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 5. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  70
  ве читам кажи а... :D :D телепатија хееееех...дежурство до пет сабајле
   
  На Lana del Rey му/ѝ се допаѓа ова.
 6. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Па Бонче мораш и да ни пишуваш почесто :lol: Не е ист филингот 8) :D
  Трета смена со кафенце,музиче!Мх мх мх....
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 7. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  многу пати сум била трета смена на форумов :rofl: и ептен ми е убаво, владеам :rock: :rofl:
  ама ако не ме фати јака дремка ќе заглавам и оваа вечер :lol: :lol:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 8. santa

  santa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  7
  Се израдував што не има во поголем број трета смена :D :D :D Позз до вас ;)
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 9. nenuska

  nenuska Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  461
  И јас сум тука до рани зори :lol: :lol: :lol:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  Се пријавувам за трета смена хихихи, тука сум секоја вечер :D :D Или подобро кажано...утро :D :D
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Уште еден волонтер за ноќно дежурирање. Подобро кажано-вампир. :lol:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Хаха лајк за темата :) Абе ќе се повампирите тука ееееј :D
   
  На sunshine.87 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.025
  Пол:
  Женски
  Ееее јас кога дежурав на форумов... Кога бев и на работа трета смена и тука трета :lol: Си се дружевме со бројчето до сабајле и си пишувавме љубовни приказни :)
   
 14. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  Порано не баш ама откако е почнато летото до 4-5 дремам тука секоја вечер.Едноставно ми е интересно да споделам мислења,да разговарам за себе како анонимна особа. :) Фејсбук запоставив,не ми е интересен веќе.Тука сум почесто.Кога седнувам на компјутер прво нешто што отварам е фемина.Е ај после не дреми трета смена тука.. :D
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Е па јас изгледа сум за втората смена, или меѓусмена :lol: Ретко кога дочекувам трета смена, голема спанка сум, прашајте ги Горданче и Ангелче кој вика прв за легнување :$ :lol: А? Ама мили мои мора некој да дежура, ќе дојде и мојот ред :!: :lol:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 16. katka-slatka

  katka-slatka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  46
  Мислам дека оваа вечер и јас ќе се придружам за ноќната смена. Само смената накај 12 ке ми почне. Позз
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 17. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  149
  ја сум увек трета смена на фемина :)
  дезурам цела вецер сите ги испраќам и на крај сама останувам, мислам никој неможе да ми парира :P :rofl:
   
  На Elinora и Crna Dama им се допаѓа ова.
 18. zverka

  zverka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  31
  пак ме фати трета смена :)
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 19. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  исто и мене.
  последниве денови само оваа смена си ја седам.
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 20. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  добро утро мене ми почна сменаааа се надевам дека ке има дружење :) :) :lol:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.