Трета смена на форумот

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 4 јули 2010.

 1. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  143
  Пол:
  Машки
  А дома сме
   
 2. DevilGirl212

  DevilGirl212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  383
  Допаѓања:
  1.036
  Пол:
  Женски
  Ам иначе каде
   
 3. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  143
  Пол:
  Машки
  На снегот не ни даваат да излезиме
   
 4. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  143
  Пол:
  Машки
  нема трета смена