1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трета смена!

Дискусија во 'Канта' започната од Sesil, 12 март 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.260
  Допаѓања:
  122.274
  Пол:
  Женски
  Бидејки старата тема е заклучена а ние дежурниве тука сме опседнати со неа, отворивме нова, за да може пак да се дружиме.
  И ако може модераторите да ни објаснат зошто е заклучена старата :)
   
  На DesertGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DesertGirl

  DesertGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2014
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  1.365
  Пол:
  Женски
  голема е опсесијата !! и дружбата си е фина и по сите прописи и теми и муабети се си е на место ! :)
  затооа сесил да ги повикаме и останативе тука да не мислат дека толку не снема
  ајдее идете @Adina @s1a1n1d1r1a1 @Kukla994 @Sawyer @BoyL @Viktorijaaa5 @Anabelle.Amorette @Oneo и сите останати повелајтеее 8)8):D:D
   
  На s1a1n1d1r1a1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.260
  Допаѓања:
  122.274
  Пол:
  Женски
  А ние као по обичај први тука :D
   
  На edna_malecka и DesertGirl им се допаѓа ова.
 4. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  8.022
  Пол:
  Женски
  tuka sum I ja druzinoooo :* razbra nekoj zs ja zaklucija drugata??
   
  Последна измена: 12 март 2015
  На DesertGirl и Sesil им се допаѓа ова.
 5. DesertGirl

  DesertGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2014
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  1.365
  Пол:
  Женски
  се знае !!!
  и така ние сме "омилените" тука нели :D:D:D
  здравеееј @Adina како сиии
   
 6. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.260
  Допаѓања:
  122.274
  Пол:
  Женски

  eве еден поздрав од мене
   
  На Kukla994 и DesertGirl им се допаѓа ова.
 7. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  7.092
  Пол:
  Машки
  Поздрав ! :D
   
  На DesertGirl и Sesil им се допаѓа ова.
 8. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  8.022
  Пол:
  Женски
  На Sanjichka007 и DesertGirl им се допаѓа ова.
 9. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.260
  Допаѓања:
  122.274
  Пол:
  Женски
  Кај се другите или рано им е ...
   
  На DesertGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.541
  Допаѓања:
  11.921
  Пол:
  Женски
  Дечки шо бидна со старата тема бе?
   
  На DesertGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 11. DesertGirl

  DesertGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2014
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  1.365
  Пол:
  Женски
  како стоите со турски сериии го глеате ли филмовв
  [​IMG]
  типовввв :inlove::inlove::inlove::inlove:
  [​IMG]
   
  На Anabelle.Amorette му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Sawyer

  Sawyer Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2011
  Пораки:
  432
  Допаѓања:
  3.032
  Пол:
  Машки
  Jas mislam deka ja zaklucuvaat deka i denski nekad.pisuvame, moze ke ja otvorea pak, samo denski da ne ja zaklucucaat. Mene bas znam mi imaat briseno mislenja koa sum pisuval mislenja preku den :D
   
  На Sesil и DesertGirl им се допаѓа ова.
 13. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.839
  Допаѓања:
  39.185
  Пол:
  Женски
  Еве ме и мене. 8-| Старата тема да не ја затворија дека рано се отвара? :?: :lol:
  :hug: до вас, ноќни птици.:lol:
   
  На Sesil и DesertGirl им се допаѓа ова.
 14. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.541
  Допаѓања:
  11.921
  Пол:
  Женски
  А некоја дено-ноќна смена да отворевте? Да можеме стално да пишуваме :P
   
  На Ketchup, Sesil и DesertGirl им се допаѓа ова.
 15. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.508
  Допаѓања:
  39.536
  :* Кaкo сте луѓенцa?штo си прaвите?
   
  На Sanjichka007 и DesertGirl им се допаѓа ова.
 16. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  8.022
  Пол:
  Женски
  hahahah ovie epten principielni booo sho imat vrska...aj nebitno, bar nek predupredea :D
   
  На DesertGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 17. DesertGirl

  DesertGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2014
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  1.365
  Пол:
  Женски
  не им е рано ние подранивме малце од поеќе вечерва хахха ама ќе се приберат и тие полека полека
  старата тема неможеше да не издрже:D:D:D

  не бе дечки не се пишуваше многу денски мислење две само и тоа ретко нема шанси затоа да е
   
 18. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  8.022
  Пол:
  Женски
  @Kukla994 ne gledam serii, vrska neam koja e serijava ama tipov e bonbona :D
   
  На DesertGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.260
  Допаѓања:
  122.274
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа предлогот ...

  инаку мислам дека не кршевме правила ама нека ни објаснат за секој случај ....
   
  На DesertGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 20. DesertGirl

  DesertGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2014
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  1.365
  Пол:
  Женски
  ам ја го напишав тоа :D :D :D

  а иначе нелии права бонбона еее уффф заради него заглеав серии турски хахах
   
  На Adina му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.