1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Третмани - Салони за убавина

Дискусија во 'Тело' започната од Miss.N, 16 јануари 2019.

 1. Miss.N

  Miss.N Популарен член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.000
  Допаѓања:
  1.356
  Пол:
  Женски
  Девојки неможев да пронајдам ваква тема па решив да направам нова, но доколку има ке ја отстраниме..

  Колку сте запознаени со третманите за намалување на обем во струкот, целилут, а со тоа и некој килограм..?

  Дали правите вакви третмани во салони за убавина, колку се штетни и сл?

  Би сакала да пробам некои третмани за намалување на обем и целулит како електростимулации, мадеротерапија, бодиврапинг, кавитација, антицелулитни масажи итн.. )

  Па доколку имате повеќе искуство околу овие третмани би било добро да споделите :)