1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Третмани за слабеење

Дискусија во 'Канта' започната од anaj1d, 28 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anaj1d

  anaj1d Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  6
  Девојки сакам да направам некои третмани за слабеење од Силуете или Афродита С... ултразвучна кавитација, Lpg, вакум и др... има ли некоја искуство со некој од третманите, и дали познавате некој што имал добри резултати користејќи ги истите?? Ви благодарам
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.967
  Допаѓања:
  55.199
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.