1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трето полувреме (2011)

Дискусија во 'Филмови' започната од ocila, 23 септември 2012.

  1. sweetgirl358

    sweetgirl358 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 септември 2012
    Пораки:
    193
    Допаѓања:
    642
    Одличен е филмот, го гледав повеќе пати и многу ми се допадна. Единствено Катарина ме разочара, но за разлика Сашко беше одличен :!: .
    За тие кои немаа можност да го гледаат во средата, понеделник во 21:05 повторно го даваат на МРТ. :)
     

    Прикачени фајлови:

    На Ketrin.Moon, MaggieTatum и Mahidevranfan им се допаѓа ова.
  2. SnowWhite8

    SnowWhite8 Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2012
    Пораки:
    1.275
    Допаѓања:
    1.620
    Пол:
    Женски
    Нашето најдобро :)
     
  3. Cvetetto

    Cvetetto Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2011
    Пораки:
    2.834
    Допаѓања:
    1.890
    Пол:
    Женски
    Мене навистина ми беше супер филмов ,а почетокот кога се во Холокаустот со внуката (мислам таа беше) тој дел е наистина убав и она е убаво кога тренерот ги тераше да чистат xD
     
  4. Gioia

    Gioia Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2011
    Пораки:
    626
    Допаѓања:
    598
    Го гледав уште во кино кога го даваа и сеа пак,и пак со интерес го гледав! Мене приказнава стварно ме фасцинира,темата е одлична,глумците исто така...
    Добро кај Кејт се гледа неискуството за глума но со оглед на тоа што и е прв филм мислам дека се снајде! Како физикус премногу одговараше на улогата! Се на се ме бендиса! ;)
     
  5. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.313
    Пол:
    Женски
    Па филмов има некоја приказна и е добар, ама имам неколку замерки, имаше ситуации кога фудбалерите зборуваат при вежбање и дали од што е тивко дали дека вежбаат и зборуваат во исто време, ама не се слушаа доволно и не се разбираа.
    А за Катерина немам зборови, вистински антиталент за глума, не само што гласот и е како зарибана плоча, ама девојкава воопшто не ја бива за глума. Нека оди таму нека позира, нека ја сликаат а не да се пика и кај што нема талент. Па и не се совпаѓаше во целата слика со приказната.
     
  6. Irrepleceable

    Irrepleceable Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јуни 2013
    Пораки:
    1.069
    Допаѓања:
    1.360
    Го гледав во кино,уште кога беше тазе.
    Убав.Добро одбрани глумци,на чело со Сашко и Тони Михајловски.Хумор во некои моменти.
    Само не ми се допаѓа што сите наши филмови(зборувам од поновите)мора да бидат со голи сцени,пцуење,и без воопшто внимавање на речникот.Многу ја огрдува целата приказна.Тоа ми е најголемата замерка.
    За Катерина,делам исто мислење со повеќето од вас.Вештачка и неискусна.Нека си се фрцка по модни писти и нека не експериментира во нешто што покажа дека слабо и оди.
     
  7. Mahidevranfan

    Mahidevranfan Популарен член

    Се зачлени на:
    4 март 2013
    Пораки:
    466
    Допаѓања:
    2.063
    Пол:
    Женски
    Сега го гледав, преубав филм, да не ти се верува дека е Македонски :D
    Шала на страна, навистина филмот е прекрасен, има многу убава приказна :)
     
  8. Moonstone.17

    Moonstone.17 Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2013
    Пораки:
    592
    Допаѓања:
    1.862
    Пол:
    Женски
    Вчера го гледав по 2 или 3 пат. Приказната и сценариото се одлично смислени. Премногу ми се допадна, само пофални зборови за филмот, немам некои посебни замерки. :)
     
  9. kelk

    kelk Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 август 2013
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    5
    filmot e prekrasen go gledav vo kino nio i na mtv koga go davaa znaci filmot e napraven na visoko nivo za razlika od drugite makedonski filmovi
     
  10. Mahidevranfan

    Mahidevranfan Популарен член

    Се зачлени на:
    4 март 2013
    Пораки:
    466
    Допаѓања:
    2.063
    Пол:
    Женски
    Сакам пак да го гледам филмов ама никаде да го најдам. Се утепав барајќи и пак нема ништо :|
    Има ли некој начин да го гледам онлајн ?
     
  11. macka5

    macka5 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јуни 2014
    Пораки:
    97
    Допаѓања:
    307
    http://www.firedrive.com/file/51137659190F70D4
    Најпрво кликни на continue, па после не кликај ни на Play now in HD, ни на download now туку кликни на филмот на знакчето за play и ќе ти се пушти :)
     
    На Mahidevranfan му/ѝ се допаѓа ова.
  12. Аргентина *

    Аргентина * Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2015
    Пораки:
    4.711
    Допаѓања:
    9.181
    Пол:
    Женски
    Воопшто не ми се допадна филмот, националистичка патетика и политички мотивирана манипулација, али кога очекуваа номинација за Оскар, се згазив од смеење :rofl: Евреите го држеле Холивуд, ќе им поможеле хахаах :D глупости.