1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тригодишно средно образование

Дискусија во 'Образование' започната од AnastasiaO2, 11 јануари 2014.

 1. AnastasiaO2

  AnastasiaO2 Нов член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Девојки, дали би имале храброст да одите во 3годишно средно образование? Дали би се срамеле тоа да го кажете и дали би ви било чудно ако некој оди, а е успешен во досегашното образование? :)
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Одиш на тоа што сакаш да одиш. Не си морала да отвараш нова тема ако си ти несигурна во одлуката.
   
 3. coralin-e

  coralin-e Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2013
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  98
  Нема зошто да се срамиш од 3 годишно средно образование. Доколку струката која си ја одбрала ти се допаѓа и сакаш да го учиш тоа, нема зошто да ти биде срам.