1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Триење

Дискусија во 'Секс' започната од UnknownLadyDi, 21 јуни 2012.

 1. UnknownLadyDi

  UnknownLadyDi Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2012
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  950
  што мислите за тоа,баш е погодно преку облека.. :P
   
  На Majčin, Milan444 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 2. dinodino

  dinodino Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  hehehe imas probano ?????
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. WhatDreamsMayCome

  WhatDreamsMayCome Активен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  Погодно e и без облека :)
   
  На Majčin и Lolo5 им се допаѓа ова.
 4. Fatalna666

  Fatalna666 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  прв пат свршив со триење
   
  На Milan444 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 5. andrea91

  andrea91 Активен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  i jas
   
  На Milan444 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 6. TrueReligion

  TrueReligion Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  173
  А дали после ова може да се остане бременa? :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Cija-si

  Cija-si Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  47
  ако не носел кондом дечкото преку облека и преку гаќи, 90% си бремена
   
  На Lolo5 и Avokado им се допаѓа ова.
 8. Nymeria

  Nymeria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  3.651
  ^Да, посебно преку облека, никогаш не се триј облечена.
   
  На soffce, Lolo5 и Cija-si им се допаѓа ова.
 9. TrueReligion

  TrueReligion Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  173
  Okej,знам дека не е така.Фала на иронијата ама ете таква сум и МОРА некој да ми потврди за да бидам сигурна :))
   
  На Lolo5 и Cija-si им се допаѓа ова.
 10. Serpentina

  Serpentina Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  137
  Не е можно..значи тоа е твое задоволство..вие немате секс па да останеш бремена ..а и од секс не можеш да останеш ако не сврши во тебе...се дешава ако не ти е плоден денот да не останеш бремена и ако сврши во тебе..зошто толку кревање паника..
  Искрено ме потсети на муабетот "спиевме во иста соба на оделени кревети дали сум трудна"
  Во никој случај не ти се исмејувам но логички дека неможеш..од раката која те трие неможе да излети сперма...многу нормално.. :D
   
  На Saren petel, Lolo5 и anagjorgjievska1 им се допаѓа ова.
 11. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.831
  Допаѓања:
  4.521
  Пол:
  Женски
  Земи читај таму како се забременува,читај за контацепција,немој после да пишеш пак :леле имав секс,можно ли е да сум бремена :tmi: .
  Не треба да сме и ние иронични,но ова е глупо прашање,би требало да имаш општи познавања за петинг,а камоли за секс :!:
   
  На Inlovewithm, Lolo5 и Lile_05 им се допаѓа ова.
 12. feminanewgirl

  feminanewgirl Активен член

  Се зачлени на:
  24 април 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Споделете некое искуство на кој начин го возбудувате кога имате триење ??? Дајте некој совет ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. elena2323

  elena2323 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  И јас имам пробано, чувството е прекрасно и за првпат свршив така. :))
   
  На Milan444 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 14. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  230
  Понекогаш и повеке ми се допага триењето, кога ме мрзи секс :D А и ако се немаш триено со партнер, сексот ке ти биде потежок мислам, тоа помага да видиш што сакаш од другата страна :)
   
  На Lolo5 и elenkata20 им се допаѓа ова.
 15. yuiop

  yuiop Нов член

  Се зачлени на:
  23 мај 2013
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  32
  Абе се може....21 век е....не е шала.....иди на педијатар
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. NeverSayNeverJ

  NeverSayNeverJ Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  срцки не му се смеете на девојчето .. има многу побетер од неа .. јас запознав девојче од незнам каде беше од индија мислам дека .. девојчето мислеше дека ако се бациш во уста со машко ке останеш бремена .. никогаш во животот ниту видела ниту прочитала ниту на филм ништо никакво знаење немала до пред да се преселат во друга држава .. трагедии ..
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.462
  Допаѓања:
  122.845
  Јас може на рака да затријам нешто со свински сапун,убаво ми пере, ова... нешто чудно ми е.
   
  На Lolo5, Згодно Момче, veren и 5 други им се допаѓа ова.
 18. DjinTonik

  DjinTonik Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  109
  Значи НЕ МОЖЕ да не и се смееме девојчето, она не живее во Индија, има 21 година (ако не лаже) и пристап до интернет и до секакви информации, плус членка на ваков форум не може да не знае "како жена останува бремена?". Нека влезе во друштво на нејзини врсници и нека го постави прашањето да види дали таму нема да и се смеат.. за нејзино добро е да се едуцира, некој на нејзини години деца чува.
   
  На Lolo5 и teressa им се допаѓа ова.
 19. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  34
  триење и свршување од двајцата одеднаш ама без облека
   
  На Локум и секс ❤! и Lolo5 им се допаѓа ова.
 20. milichkaa

  milichkaa Активен член

  Се зачлени на:
  20 април 2013
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  12
  Врв :lol: :lol:
   
  На Milan444, Lolo5 и Festim им се допаѓа ова.