Форумџика на годината 2020

Троја (Troy) [2004]

Дискусија во 'Филмови' започната од Neytiri, 31 октомври 2011.

 1. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  3.360
  Допаѓања:
  30.557
  Пол:
  Женски
  Филмот е ремек дело, Ахил е доловен многу подобро дури и од самата легендата:bow:
   
  На tace73 и Rama им се допаѓа ова.