1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Трудна сум

Дискусија во 'Канта' започната од Lejlaah, 28 јануари 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lejlaah

  Lejlaah Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2018
  Пораки:
  554
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  Оваа тема е за тие што затрудниле,зошто вејќе на останатите теми не се знае кој и што и како е вака барем ќе се знае . Сепак мое мислење!ако не темата у корпа ;)
   
 2. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.954
  Допаѓања:
  237.484
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.