1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Труднички муабети

Дискусија во 'Канта' започната од Agrona, 14 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Agrona

    Agrona Популарен член

    Се зачлени на:
    21 декември 2012
    Пораки:
    1.240
    Допаѓања:
    1.713
    Пол:
    Женски
    Бидејќи на Реин и пишав од пред не знам кој ден да ја прашам кога ќе ја пушти темата "Труднички муабети" и не ми одговори се' уште, еве ќе си отвориме нова тема, исто така, нека биде ТРУДНИЧКИ МУАБЕТИ.
    Што убаво си прашував таму и си разговарав со труниците и убаво си беше, но настанаа некои недоразбирања со намера дека темава ќе се заклучи на неколку дена, а веќе поминаа две недели (ако не се лажам). Па Реин еве вака ќе те заааамолам или овде да почнеме да пишуваме труднициве што си имаме да си кажеме, совет да си дадеме сегашни, идни а и поранешни трудници, или ќе ја отклучиш КОНЕЧНО старата тема. :)
     
    На artemidis му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Rusi

    Rusi Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 октомври 2013
    Пораки:
    374
    Допаѓања:
    325
    Пол:
    Женски
    Еве ме мене одма :) кога ја видов темата помислив дека конечно е отклучена.
    Незнам дали да пишуваме тука или да почекаме одговор дали воопшто ке ја отклучат темата, а навистина ни е потребна. Браво за тебе Агрона што повторно започна труднички муабети :*
     
    На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Agrona

    Agrona Популарен член

    Се зачлени на:
    21 декември 2012
    Пораки:
    1.240
    Допаѓања:
    1.713
    Пол:
    Женски
    Руси, или Реин ќе не стави под клуч и тука или ќе се сожали на досадниве подивеани хормони што вријуцкаат во нас, па ќе ни ја остави оваа тема или ќе ни ја отклучи старата. :lol:
     
  4. Rusi

    Rusi Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 октомври 2013
    Пораки:
    374
    Допаѓања:
    325
    Пол:
    Женски
    Па да се надеваме дека ке ни ја остави или ке ни ја врати старата, навистина ни е многу потребна.
    Реин, да не треба петиција да собираме :lol: , те :* и тебе со надеж дека ке ни се сожалиш, многу сме тажни :( без нашите труднички муабети
     
    На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.