Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тулер Блекбурн (Tylеr Blackburn)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од levely, 4 мај 2012.

 1. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  912
  Допаѓања:
  900
  На оние кои се заразени со Слатки мали лажливки сигурно ќе го познаат...Кејлеб (дечкото на Хана).
  Навистина има талент а исто и многу убави песни...Слушнете некоја па коментирајте како ви се допаднала...:)

  http://www.youtube.com/watch?v=aPUXTlp9 ... related....