1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Турбо солариум

Дискусија во 'Тело' започната од Pcelkaaa, 12 април 2013.

 1. Pcelkaaa

  Pcelkaaa Активен член

  Се зачлени на:
  12 април 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Zdravo:)
  Sakam da ve prasam dali ste bile i kako ste zadovolni od Turbo solariumot vo Sikret?
  Sakam da sum crna:)) Sum bila pred nekolku god na obicen solarium ama 10 pati za da fatis malku ten:(sakav vo Sikret da pocnam,pa ako moze da spodelite iskustva :)
  Ubav den !
   
 2. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.583
  Допаѓања:
  2.816
  Пол:
  Женски
  Сакав да знам во Ендомак дали е турбо, никаде неможам по интернет да најдам таква информација.. :D ??