1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Турбо фолк "клубови" или рок свирки

Дискусија во 'Канта' започната од tralalala, 17 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tralalala

  tralalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Што повеќе би одбрале , да излезете преку викенд на некое добро местенце рок свирка или нека турбо фолк забава внатре со свадбарски песни за играње оро а надвор ви пишува ноќен клуб :worried: , кои места мислите дека се подобри за младинава , поздрав :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  На кој како му одговара.
   
 3. Mistery

  Mistery Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  1.626
  Рок свирки !!!!!! Младинава денес се повеќе и повеќе незнае да цени КВАЛИТЕТНА МУЗИКА, се слушаат се некои тралалајки !!!!! Незнам точно кога, не се сеќавам одамна го читав, да речеме еве во 2008 година, на универзитет во Кливленд имаше направено тестирање и се докажа дека луѓе што се изјасниле дека слушаат и преферираат рок музика, се со повисок степен на интелигенција за разлика од другите што се изјасниле поинаку. Колку е точно, незнам. Но сепак како и да е, би одбрал рок свирка без размислување....Any day of the week, the month, the year !!!!!!!!! :rock: :rock: :rock:
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.