Турски серии со уништен крај

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Bzaubzz.xy, 17 јули 2017.

 1. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  751
  Допаѓања:
  509
  Пол:
  Машки
  Значи сега ја изгледав последната епизода од icmideki firtina или олуја у мени
  Значи сценариото е едно ѓубре
  Ако е немала гледаност и требало да заврше со 6 епизоди требало да смисле друг крај
  Значи толку ме изнервира шо мора да ја отворам темава
  Дали некој ја има гледано и дали мисли како мене или поинаку

  Можело е се да се дознае
  Вистинската елиф да оздраве
  Стариот да рече ја имам 2 унуки
  Дениз да биде со емре
  Фати со адвокатката
  Перихан со снаата у лудница

  Ама тоа е

  Ја мислам дека е една од најубавите кои сум ги гледал ама глуп крај
  Тоа не беше крај туку крај на 6 епизода