1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Турски серии со уништен крај

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Bzaubzz.xy, 17 јули 2017.

 1. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  550
  Пол:
  Машки
  Значи сега ја изгледав последната епизода од icmideki firtina или олуја у мени
  Значи сценариото е едно ѓубре
  Ако е немала гледаност и требало да заврше со 6 епизоди требало да смисле друг крај
  Значи толку ме изнервира шо мора да ја отворам темава
  Дали некој ја има гледано и дали мисли како мене или поинаку

  Можело е се да се дознае
  Вистинската елиф да оздраве
  Стариот да рече ја имам 2 унуки
  Дениз да биде со емре
  Фати со адвокатката
  Перихан со снаата у лудница

  Ама тоа е

  Ја мислам дека е една од најубавите кои сум ги гледал ама глуп крај
  Тоа не беше крај туку крај на 6 епизода