1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тhe Ranch (Netflix)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од rhcpfan, 7 април 2016.

 1. rhcpfan

  rhcpfan Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  1.027
  Ранч е нова серија на Нетфликс во која во главни улоги се Ashton Kutcher, Danny Masterson,Debra Winger и Sam Eliot. Серијата е комедија со многу јак хумор,и има вкупно 20 епизоди од кои 10 се излезени на 1 април а втората половина сеуште не е излезена. Се работи за двајца браќа кои се обидуваат да водат бизнис на ранч,од кои едниот е фудбалер и всушност поради фудбалот го напуштил своето семејство.
  Серијата ми привлече најмногу внимание заради Ештон и Дени затоа што сум фан на That's 70s Show.Серијата е интересна и многу смешна,а епизодите се по 30 минути.
  Па кој сака комедии,ова е можеби и вистинскиот избор за опуштање :D
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На kikin му/ѝ се допаѓа ова.