1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

УН Диета - Одржување

Дискусија во 'Диети' започната од SkarletOHara, 18 октомври 2012.

  1. VACA

    VACA Популарен член

    Се зачлени на:
    7 април 2010
    Пораки:
    490
    Допаѓања:
    323
    Пол:
    Женски
    69ти ден од УН диетата :) за 21ден ја завршувам оваа диета и се префрлам овде :P
    сега за сега ми оде супер и задоволна сум од добиените резултати . Поздрав диеталки :*
     
  2. dietgirl

    dietgirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2013
    Пораки:
    215
    Допаѓања:
    97
    Ја држев диетата 3 месеци ама онака релакс не многу строго ослабев околу 10 кила.Сега сум на одржување до Велигден.
    денес д.2 јаболки
    р.тавче гравче со салата,маслинки,лебче,малку ајвар
    в.малку гравче со салата
     
  3. Viktorijaaa5

    Viktorijaaa5 Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 октомври 2013
    Пораки:
    5.353
    Допаѓања:
    83.762
    Пол:
    Женски
    Јас сум веќе 2 ден на УН одржување :) Завршив со ун диетата ослабев 13кг ...
    Ако има некој активен за во оваа тема би ве замолила да пишете за да имам поголема мотивација или па да споделете некое ваше искуство :)
    Ова ми е првпат да сум на Ун одржување и се надевам дека се ќе биде во ред и ќе намалам уште некое килце :tmi:
     
  4. Miss.N

    Miss.N Популарен член

    Се зачлени на:
    1 мај 2011
    Пораки:
    1.008
    Допаѓања:
    1.359
    Пол:
    Женски
    Женски јас ги заршив 90 дена уште пред некоја недела.. сега исто си продолжив со режимот.., но како што гледам има и одржување.. :)
    кажете ми подетално.. пошо мислам дека повторно почнувам да се дебелам, два три дена не извежбав и мислам дека во стомакот и струкот полека се вракам :(
    + сакам да намалам уште некое килце :)