УН Диета - Одржување

Дискусија во 'Диети' започната од SkarletOHara, 18 октомври 2012.

 1. VACA

  VACA Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  415
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Женски
  69ти ден од УН диетата :) за 21ден ја завршувам оваа диета и се префрлам овде :P
  сега за сега ми оде супер и задоволна сум од добиените резултати . Поздрав диеталки :*
   
 2. dietgirl

  dietgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2013
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  97
  Ја држев диетата 3 месеци ама онака релакс не многу строго ослабев околу 10 кила.Сега сум на одржување до Велигден.
  денес д.2 јаболки
  р.тавче гравче со салата,маслинки,лебче,малку ајвар
  в.малку гравче со салата
   
 3. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.339
  Допаѓања:
  70.580
  Пол:
  Женски
  Јас сум веќе 2 ден на УН одржување :) Завршив со ун диетата ослабев 13кг ...
  Ако има некој активен за во оваа тема би ве замолила да пишете за да имам поголема мотивација или па да споделете некое ваше искуство :)
  Ова ми е првпат да сум на Ун одржување и се надевам дека се ќе биде во ред и ќе намалам уште некое килце :tmi:
   
 4. Miss.N

  Miss.N Популарен член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.000
  Допаѓања:
  1.355
  Пол:
  Женски
  Женски јас ги заршив 90 дена уште пред некоја недела.. сега исто си продолжив со режимот.., но како што гледам има и одржување.. :)
  кажете ми подетално.. пошо мислам дека повторно почнувам да се дебелам, два три дена не извежбав и мислам дека во стомакот и струкот полека се вракам :(
  + сакам да намалам уште некое килце :)