Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

УН диета (меѓусебна подршка и лични искуства)

Дискусија во 'Диети' започната од wishmeluck, 1 март 2015.

 1. wishmeluck

  wishmeluck Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Здраво девојки,оваа тема ја направив со цел да си ги споделуваме нашите искуства во врска со овааа диета која многу ја фалат.Јас од утре ја почнувам,кажете ми што е со вас? :inlove::headbang:(hollest)
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.530