1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

УСМЛЕ- македонска диплома медицина во USA

Дискусија во 'Образование' започната од ansi.i, 5 октомври 2016.

 1. ansi.i

  ansi.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2014
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  24
  Ме интередира дали некој го полагал тестот да продискутираме малку?
   
 2. NOVAVON

  NOVAVON Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2016
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  441
  Пол:
  Женски
  Што е ова? Можеш ли да објасниш попрецизно? Инаку јас поима немам и неможам да ти одговорам:$.