1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

УТМС- Универзитет за Туризам и Менаџмент

Дискусија во 'Канта' започната од Panta-Rei, 28 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Panta-Rei

  Panta-Rei Активен член

  Се зачлени на:
  21 април 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  8
  Вака, универзитетов поприлично ми го привлечи вниманието. Има некој што е моментално студент или познава некој што е на УТМС? Споделувајте искуства или коментари што сте ги слушнале од други поврзани со УТМС! :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.669
  Допаѓања:
  64.954
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.