1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Убавата селанка (Güzel köylü) [Сител]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од BI-44, 28 јануари 2016.

 1. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.505
  Допаѓања:
  26.845
  Пол:
  Женски
  @xxxm
  Да на крајот ке бидат заедно
   
  На xxxm и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 2. The Saturdays

  The Saturdays Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2015
  Пораки:
  695
  Допаѓања:
  1.886
  Пол:
  Женски
  Ќе бидат заедно и ќе направат свадба при крајот на серијата
   
  На xxxm и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 3. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.505
  Допаѓања:
  26.845
  Пол:
  Женски
  На xxxm и Eoo им се допаѓа ова.
 4. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.505
  Допаѓања:
  26.845
  Пол:
  Женски
 5. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  991
  Допаѓања:
  501
  Пол:
  Женски
 6. sweetbebi

  sweetbebi Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Znae li nekoj kako se vika bratot na dzemal dzelal pls kazete mi
   
  На BI-44 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Girly Girl

  Girly Girl Активен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2016
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Многу убава серија поврзана со љубов што ја прави уште поубава :l::l::l::l::l::l::l::l:
   
  На BI-44 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.505
  Допаѓања:
  26.845
  Пол:
  Женски
  На sweetbebi му/ѝ се допаѓа ова.
 9. sweetbebi

  sweetbebi Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Falla
   
 10. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  991
  Допаѓања:
  501
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  :l::l::l: mi e
   
  На sweetbebi, eloves и The Saturdays им се допаѓа ова.
 11. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  991
  Допаѓања:
  501
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Срцка ми ее , Многу ми личи на Зак Ефрон :)
   
  На sweetbebi, eloves и The Saturdays им се допаѓа ова.
 12. Lozanoska

  Lozanoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2012
  Пораки:
  361
  Допаѓања:
  133
  Некои епизоди е смешна и интересна а на некои е многу глупа..
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 13. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  991
  Допаѓања:
  501
  Пол:
  Женски
 14. ANGIE1

  ANGIE1 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2015
  Пораки:
  911
  Допаѓања:
  3.480
  Пол:
  Женски
  Дали знаете џемал како се вика?
   
  На BI-44 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.505
  Допаѓања:
  26.845
  Пол:
  Женски
  На BI-44 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Mahidevranfan

  Mahidevranfan Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  2.063
  Пол:
  Женски
  До која турка епизода сме? :?:
   
 17. malecko5

  malecko5 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  1.106
  13 та.
   
  На Mahidevranfan му/ѝ се допаѓа ова.
 18. young.lady

  young.lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  Која епизода беше денеска?
   
 19. TheSecret

  TheSecret Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  4.435
  Допаѓања:
  8.220
  Пол:
  Женски
  A sto sega ke izleze deka nihal i taa psihologot se bliznacki?
   
  На L.i.n.a.a му/ѝ се допаѓа ова.
 20. ЕДНА убавица

  ЕДНА убавица Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2016
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  797
  Ок си е серијава само што искрено понекогаш ме нервира глупавоста на некој од гумциве