1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Убава љубовна порака

Дискусија во 'Канта' започната од anickata, 17 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  73
  ve molam neka mi prati nekoj nekoja fatalno ubava ljubovna poraka... drugarka mi pravi denes godina i nemame nikakva inspiracija :D znaame deka e bolje od srce da e napishana ali ipak koa se nema inspiracija... :) ve molam pomagajte :*
   
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.678
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.