1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Убавините на руските манекенки Оксана и Маша

Дискусија во 'Мода и стил' започната од charliee, 18 мај 2013.

 1. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  716
  Пол:
  Женски
  Оксана Титова и Маша Тимошка се руски манекенки од кои сум многу инспирирана за мојот изглед.не ги пронајдов никаде на форумов па еве да се запознаеме и со нив
   

  Прикачени фајлови:

  • masha.jpg
   masha.jpg
   Големина на фајлот:
   21,8 KB
   Прегледи:
   527
  • masha t.jpg
   masha t.jpg
   Големина на фајлот:
   7,8 KB
   Прегледи:
   527
  • masha ti.jpg
   masha ti.jpg
   Големина на фајлот:
   14,7 KB
   Прегледи:
   527
  • masha tim.jpg
   masha tim.jpg
   Големина на фајлот:
   17,3 KB
   Прегледи:
   528
  • masha timo.jpg
   masha timo.jpg
   Големина на фајлот:
   29,5 KB
   Прегледи:
   527
  На Viktorii4e му/ѝ се допаѓа ова.
 2. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  716
  Пол:
  Женски
  и еве ја оксана
   

  Прикачени фајлови:

  • oksana.jpg
   oksana.jpg
   Големина на фајлот:
   30,5 KB
   Прегледи:
   518
  • oksana t.jpg
   oksana t.jpg
   Големина на фајлот:
   34,2 KB
   Прегледи:
   517
  • titova.jpg
   titova.jpg
   Големина на фајлот:
   14,9 KB
   Прегледи:
   518
  • x_53dd371b.jpg
   x_53dd371b.jpg
   Големина на фајлот:
   74 KB
   Прегледи:
   516
  • oksanati.jpg
   oksanati.jpg
   Големина на фајлот:
   87,2 KB
   Прегледи:
   517
  На Viktorii4e му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Viktorii4e

  Viktorii4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  258
  преубави се... :D :D :D :inlove:
   
 4. Ketrin.Moon

  Ketrin.Moon Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2013
  Пораки:
  770
  Допаѓања:
  7.172
  Пол:
  Женски
  Еве јас прв пат ги гледам ,не се лоши, но никогаш не ме фасцинирал толку лажен тен ниту пак ваква коса , фан сум на малку поприродна убавина .
  :)
   
 5. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
  Шта је ово бре. :D

  Сериозно мислам дека мерилата за убавина и се останато се изместија до граница на лажен тен и дак фејсес. Е тоа е ироничното и трагичното во целава приказна.

  Kичести ми се до немај каде, а предосеќам и глупави дека се.
   
  На sweet-star, Sara123, Agrona и 8 други им се допаѓа ова.
 6. The.king

  The.king Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  138
  природната убавина ја насочиле во погрешна насока. ама сепак се многу симпатични.
   
 7. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  11.925
  Пол:
  Женски
  Мене ми изгледаат толку ефтино. |(

  Ако овие ви се поим за убавина... :x :x :Down:
   
 8. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  716
  Пол:
  Женски
  за нив дознав во лажниот свет на профили на фб.имаат стил на облекување тоа што е покажано погоре не ни малку од тоа како тие се облекуваат.и да вистина имаат природна убавина само се тргнати во погрешни насоки. :)
   
 9. alessandraaa

  alessandraaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  189
  Искрено не гледам ништо во нив. стилот им е очаен, од глава до пети се лажни, на нив нема никаква убавина или посебна црта. А како што гледам животот им се сведува на фб сликички со кои си го полнат егото дека ги копираат.
   
  На Sanjichka007 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Nymeria

  Nymeria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  3.659
  Овие толку се пластични, уште мирис на кинеско им фали.
  Убавина, да :D
  Колку треба да си будала, да имаш потекло од една од земјите од каде што потекнуваат едни од најубавите жени во светот, да ги имаш тие типични обележја, и да ги уништиш со препечен тен и препечена коса. Смрди на изгорено бре!
   
  На Mishela, 2036 и anabel-a им се допаѓа ова.