1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Убави места во природа за свадба во Македонија

Дискусија во 'Слободно време' започната од anid, 14 септември 2013.

 1. anid

  anid Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Здраво на сите
  Јас и дечко ми сакаме да се зимаме другата година, и бараме некое место за свадба во природа...
  Ваков стил некој...
  http://www.popovakula.com.mk/index.php? ... 58&lang=en
  Ако имате некои предлози, ќе ви бидам многу благодарна :*
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.751
  Мислам дека и дечкоми ке сака вакво нешто хаха
  еве ти некој предлог па види

  АУРОРА СПА- ---------->http://auroraresort.mk/

  етно село ТИМЧЕВСКИ------->http://www.etnoselo.com.mk/


  Воденица------->http://www.vodenicamulino.com.mk/gallery.html  Гиновци------>http://www.getlokal.mk/mk/kriva+palanka/park-ginovci
  хотел МАНАСТИР-------->http://www.hotelmanastir.com.mk/aboutUs.php  СВ.НАУМ -------->http://www.hotel-stnaum.com.mk/
  Пантејлемон ------>http://hotelimakedonija.com.mk/mk/Restaurant/12/Pantelejmon  Олимпиа------http://hotelimakedonija.com.mk/mk/Restaurant/41/Olimpia  Ден и Ноќ-------http://hotelimakedonija.com.mk/mk/Restaurant/52/DayandNight  Корзо-----http://hotelimakedonija.com.mk/mk/Restaurant/58/Korzo  Белведер-----http://hotelimakedonija.com.mk/mk/Restaurant/14/Belvedere  Фрателис----http://hotelimakedonija.com.mk/mk/Restaurant/34/Fratelis  ете се надевам ке ти помогнам во изборот бидејки не знаев од кај си ти пуштив од различни градови во Македониј.СЕ НАДЕВАМ КЕ ПОМОГНАМ ИНА ДРУГИ ИДНИ НЕВЕСТИ КОИ САКААТ ДА ЈА НАПРАВАТ СВАДБАТА НА ОТВОРЕНО
   
  На Camellie му/ѝ се допаѓа ова.