Убави слики

Дискусија во 'Канта' започната од N1ky, 8 мај 2012.

 1. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  24
  Не знам дали има ваква тема.Ако има заклучете ја.

  Тука може да ставате некои убави фотографии,онака како јас што ги викам филмски.
   

  Прикачени фајлови:

 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.174
  Пол:
  Женски