1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Убиство (The Killing)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од tace73, 11 септември 2012.

 1. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  541
  Допаѓања:
  1.362
  Пол:
  Женски
  Дали ја гледате оваа серија, ја даваа на Fox crime, но само првата сезона. Од втората сеуште нема ни трага ни глас, а со решавањето на случајот не оставија на пола :)

  Мене многу ми се допаѓа, малку е понеобична од другите. Главната глумица има многу интересна фаца, проѕирна.