1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ужасниот јас (Despicable Me)

Дискусија во 'Филмови' започната од smurffi, 5 септември 2013.

 1. smurffi

  smurffi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  Дали некоја од вас го има гледано филмот Despicable Me?
  Оваа година излезе и вториот дел од овој филм.

  Јас лично ги немам гледано ни двата дела. Приметив дека на социјалните мрежи и тука на фемина има многу анимации и слики со ликовите од филмот .. и така го пронајдов .. Во план сум да ги гледам и двата дела ... Па девојки, да слушнам коментари за филмот. Како ви се допаднал? :)

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Butterfly14

  Butterfly14 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  757
  Допаѓања:
  455
  Ужасниот јас ( Despicable Me )

  Мојот омилен анимиран филм.Ептен го сакам филмот, првиот дел го имам гледано многу пати додека вториот го чекав со убава снимка да си уживам но неможам да издржам повеќе планирам денес или утре да го гледам иако читав коментари дека и тој е одличен како и првиот.Btw, Агнес ми е омилена, ептен е срцка. :inlove:
  [​IMG]
   
 3. fashion.owl

  fashion.owl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  21
  И мене ми е омилен анимиран филм.
  Фамилијарно го имаме гледано неколку пати. :lol:
  Има некои сцени на кои сум се смеела по пола саат. :D

  Ги обожавам Minions. :inlove:
   
 4. blosson

  blosson Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Женски
  Мај фејврит <3 многу е интересен а они маливе минионс ептен се срцки ептен ги сакам
   
 5. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.414
  Пол:
  Женски
  го пуштив само ради жолтите срценца
  -Искрено, еден од омилените анимирани филмови ми е. :inlove:

  [​IMG]
   
 6. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  1.400
  Пол:
  Женски
  Ги имам гледано и двата дела и можам да кажам дека е одличен филмов.Омилен анимиран филм! :inlove: Го обожавам Гру и неговите минионс :$
  [​IMG]
   
 7. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  Могу го сакам филмов :inlove:
  Срцки се :D
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Имам забелешка Despicable Me значи Подлиот Јас
   
 8. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.402
  Допаѓања:
  72.142
  Пол:
  Женски
  Еден од моите анимирани филмови ама морам да признаам дека поради минионс е така :lol:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 9. Maria.Vampire

  Maria.Vampire Нов член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  438
  Убав анимиран филм,добро осмислен и нешто поразлично од другите е! :D
   
 10. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.912
  Допаѓања:
  20.601
  Пол:
  Женски
  Леле мојот омиленннннннн :inlove:
  Абе ептен го сакам срцкасто мие филмчето вкрај :D Агнес ми е омилен лик послатко нешто во филм ваков анимиран немам видено. :D
  Закон е. Ќе си го гледам и 2-ката овие дена :)
   
 11. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.539
  Допаѓања:
  5.299
  Пол:
  Женски
  Despicable Me - најомилен филм засекогаш :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
  сакам да излезе 3ти дел ;(
   
 12. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.163
  Пол:
  Женски
  Од сите номинирани,највеќе го заслужи оскарот кој за жал не го доби.
  Омилен анимиран филм ми е.Толку убави ефекти,приказна а миниончињата се најслатките нешта.
  Убавини.Едвај чекам да излезе 3ти дел,ако воопшто има.
   
  На LilBaby му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.414
  Пол:
  Женски
  Прекрасен анимиран филм. Омилен ми е.
  Тие малите срценца, сакам да ги стиснамммм :inlove: :rofl:
   
 14. SuchaLady

  SuchaLady Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  16
  Најинтересното анимирано филмче дефинитивно! Преполн со смешни инсертчиња..Се смеев како малечко девојче додека ги гледав и двата дела..Сепак вториот дел би го одвоила како подобар :)
   
 15. Andrianaaaaa

  Andrianaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  41
  еден од омилените анимирани филмчиња 8) :D
   
 16. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.618
  Допаѓања:
  59.415
  Пол:
  Женски
  Не сум баш љубител на анимирани филмови но овој ми се допадна и ме насмеа. :)
   
 17. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.079
  Допаѓања:
  17.615
  Одличен :D
  Еден од моите омилени анимирани филмови :!: