Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ужасно се чувствувам....

Дискусија во 'Канта' започната од dan4eeee, 27 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dan4eeee

  dan4eeee Активен член

  Се зачлени на:
  9 април 2014
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Не знам што е проблемот... Денес седевме заедно се смеевме, а кога се вратив дома ме избришал од пријатели на фб.... :'( не ја знам причинатаа... не знам ни што да правам... помогнејте ми :(
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
  На babyblond и s1a1n1d1r1a1 им се допаѓа ова.
 3. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.341
  Пол:
  Женски
  Кажи поконкретно.
  Дечко и девојка сте?
  Или се мувавте?
  Или ништо од наведеното...
   
 4. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.073
  Пол:
  Женски
  ОМГ ОМГ ОМГ !!!!!! :!:

  Мислам дека треба да...

  ГО ПРАШАШ ! |(
   
  На Umbrella22, Marossa и Emotional123 им се допаѓа ова.
 5. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.236
  Допаѓања:
  16.962
  Пол:
  Женски
  Како оценујете хигиену у граду?
  Ааа...у граду, па супер, има женске и то.
  А кад че да изаџем на телевизор?

  Ужасно чувство, те разбирам, баш се израдував кога прочитав дека сабајле се блокирал фб, зошто не потраја подолго. :D
   
 6. Dee

  Dee Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  334
  Зезајте се вие само, девојчето голема мака има и ние треба да ја извадиме кристалната кугла и да видиме зошто типот ја избришал од фб. Затоа што нели, ако те избрише некој од фб е најстрашната работа што може да се случи и тоа е исто како и крај на светот да дошол.
  Абе деца, деца...
   
 7. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  5.093
  Допаѓања:
  20.298
  Пол:
  Женски
  Може си рекла нешто што го навредило, ние не можеме да знаеме, не сме видовити.
  Убаво ти кажаа погоре, прашај го и ќе знаеш :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.